Hakkımızda

Hakkımızda

******Aksoy Gıda Tic ve San.Koll.Şti, 1985 yılında kuruyemiş imalat ve paketleme sektöründe ticari faaliyetine başladı. 1989 yılında Aksoy Gıda Tic ve Sanayi olarak Toz İçecek imalat ve gıda maddeleri paketleme sektörüne geçiş yaptı.

*******Aksoy Gıda Ticaret ve Sanayii sektörde 30.yılını geride bırakmıştır. Aypa ve AypaGold tescilli markalarıyla Meyve Aromalı Toz İçecek üretimi ve gıda maddeleri paketlemesi faaliyetine devam etmektedir.Ürünlerimizin satış ve sevkiyatı Toptan Pazarlama Firmaları tarafından yapılmaktadır.Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan AKSOY GIDA, gösterdikleri yakın ilgi ve desteklerinden dolayı bu günlere gelmemize vesile olan tüm müşterilerimize teşekkür etmeyi bir borç bilir.

Ürünlerimiz,kaliteli hammaddeler temin edilerek titiz bir çalışmayla en lezzetli, sağlıklı ve en kaliteli şekilde konusunda uzman kadrosuyla hijyenik bir ortamda üretilip,tam otomatik makinalarda dolumu yapılmakta sağlıklı ve dayanıklı ambalajlarda paketlenerek satışa sunulmaktadır.*****